Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 6. 2. 2017 do 12. 2. 2017

09:30 mše svatá – Lažiště

11:00 mše svatá – Záblatí

11:30 bohoslužba slova – Předslavice

Večerní mše svaté v týdnu ve Vlachově Březí probíhají na faře.

V neděli 12. února 2017 při každé mši svaté bude udělována svátost pomazání nemocných, která je posilou pro snášení nemoci a je spojena s prosbou o uzdravení. Pomazání nemocných není svátostí jen pro ty, kdo se ocitli v krajním ohrožení života. Proto je příhodná doba pro její přijetí už tehdy, když věřící začíná být v nebezpečí smrti pro nemoc nebo stáří.