Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 27. 3. 2017 do 2. 4. 2017

09:30 mše svatá – Lažiště +Marie Šandová, manžel a deti

11:00 mše svatá – Záblatí

11:30 mše svatá – Předslavice

Pobožnosti Křížové cesty budou během postního období probíhat půl hodiny před mši svatou následovně:

Čtvrtek – ve farním kostele Sv. Mikuláše v Lažišti

Pátek – ve farním kostele Zvěstování Páně ve Vlachovo Březí

Sobota – ve farním kostele Rozeslání dvanácti apoštolů v Dubu

Neděle – ve farním kostele Sv. Václava v Předslavicích a ve farním kostele Umučení sv. Jana Křtitele v Záblatí