Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 3. 4. 2017 do 9. 4. 2017

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Na úmysl celebranta

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Jan a Václav Švancar

18:00 mše svatá – Lažiště

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Jiří Chalupa a jeho rodiče František a Terezie

18:00 mše svatá s nedělní platností – Dub

9.4. Květná (pašijová) neděle

09:30 mše svatá – Lažiště

11:00 mše svatá – Záblatí

11:30 bohoslužba slova – Předslavice

Předvelikonoční svátost smíření:

Lažiště – čtvrtek 6. dubna 2017 od 16:30 do 18:00 v kostele sv. Mikuláše

Vlachovo Březí – sobota 8. dubna 2017 od 15:00 do 17:00 v kostele Zvěstování Páně

Na květnou neděli 9. dubna 2017 vás srdečně zvu na pobožnost křížové cesty v 15:00 h., která se uskuteční ve Vlachovo Březí za příznivého počasí na Kalvárii u filiální kostela Ducha svatého, nebo za nepříznivého počasí ve farním kostele Zvěstování Páně. Po křížové cestě vás srdečně zvu na Farní kafe na faru.

Pobožnosti Křížové cesty budou během postního období probíhat půl hodiny před mši svatou následovně:

Čtvrtek – ve farním kostele Sv. Mikuláše v Lažišti

Pátek – ve farním kostele Zvěstování Páně ve Vlachovo Březí

Sobota – ve farním kostele Rozeslání dvanácti apoštolů v Dubu

Neděle – ve farním kostele Sv. Václava v Předslavicích a ve farním kostele Umučení sv. Jana Křtitele v Záblatí