Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 1. 5. 2017 do 7. 5. 2017

08:00 bohoslužba slova – Předslavice

08:30 mše svatá – Záblatí

09:30 mše svatá – Lažiště, + z rodiny Jiroušků a Krinedlů

Májové pobožnosti v měsíci květnu budou probíhat následovně:

Lažiště – kostel Sv. Mikuláše, každý čtvrtek 15 min před bohoslužbami

Dub – kostel Rozeslání dvanácti apoštolů, každou sobotu 15 min před bohoslužbami

Předslavice – kostel Sv. Václava a Záblatí – kostel Umučení sv. Jana Křtitele, každou neděli 15 min. po bohoslužbě

Vlachovo Březí – kostel Zvěstování Páně, každou neděli v 18:00 hod.

Budoucí sobotu 6. května 2017 naši hasiči při mši svaté v 15:00 hod. ve farním kostele Zvěstování Páně ve Vlachovo Březí oslaví svého patrona sv. Floriána. Po mši svaté před kostelem požehnáme nové hasičské automobily, které bude možnost si aj prohlídnout. Srdečně všechny zveme na tuto slavnost.

Budoucí neděli 7. května 2017 vás srdečně zvu na farní kafé v 14:00 hod.