Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 8. 5. 2017 do 14. 5. 2017

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za Boží pomoc pro Libora

11:00 pohřeb – Předslavice, + Anna Předotová

18:00 mše svatá – Lažiště, + Marie Tratbergerová

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Bohuslav a Emílie Šlapákovi, + Oldřich a Květa

09:00 Fatimské večeřadlo se mši svatou – Vlachovo Březí

18:00 mše svatá s nedělní platností – Dub

14.5. Pátá neděle velikonoční

08:00 mše svatá – Předslavice

09:30 mše svatá – Lažiště, + Josef Cinádr, rodiče a sourozence

11:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Bohuslav Čermák, jeho rodiče

11:00 bohoslužba slova – Záblatí

Májové pobožnosti v měsíci květnu budou probíhat následovně:

Lažiště – kostel Sv. Mikuláše, každý čtvrtek 15 min před bohoslužbami

Dub – kostel Rozeslání dvanácti apoštolů, každou sobotu 15 min před bohoslužbami

Předslavice – kostel Sv. Václava a Záblatí – kostel Umučení sv. Jana Křtitele, každou neděli 15 min. po bohoslužbě

Vlachovo Březí – kostel Zvěstování Páně, každou neděli v 18:00 hod.