Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 15. 5. 2017 do 21. 5. 2017

08:30 mše svatá – Záblatí

09:30 mše svatá – Lažiště, + rodiče Turků, Galgaňáků a vnuka Rudíka a Vojtu

11:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + František a Anelies Matouškovi

Májové pobožnosti v měsíci květnu budou probíhat následovně:

Lažiště – kostel Sv. Mikuláše, každý čtvrtek 15 min před bohoslužbami

Dub – kostel Rozeslání dvanácti apoštolů, každou sobotu 15 min před bohoslužbami

Předslavice – kostel Sv. Václava a Záblatí – kostel Umučení sv. Jana Křtitele, každou neděli 15 min. po bohoslužbě

Vlachovo Březí – kostel Zvěstování Páně, každou neděli v 18:00 hod.