Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 22. 5. 2017 do 28. 5. 2017

Oznámení v týdnu od 22. 5. 2017 do 28. 5. 2017

07:00 –18:00 Eucharistická adorace ve farním kostele Zvěstování Páně – Vlachovo Březí

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, +Stanislav Vaníček a jeho rodiče, +Oldřich a Blažena Batkovi

18:00 mše svatá s vigilie slavnosti Nanebevstoupení Páně – Vlachovo Březí, +Jana Turková

18:00 mše svatá se slavnosti Nanebevstoupení Páně – Lažiště, Za farnost

13:00 pohřeb se mši svatou – Lažiště, + Emílie Mrázová

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za Zuzanu

18:00 mše svatá s nedělní platností – Dub

28.5. Sedmá neděle velikonoční

08:00 mše svatá – Předslavice

09:30 mše svatá – Lažiště, +Anna Pecková

11:00 bohoslužba slova – Záblatí

11:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za Boží pomoc pro Jaroslava a Marii Koderovi, jejich rodiče, sourozence, děti a vnoučata

Májové pobožnosti v měsíci květnu budou probíhat následovně:

Lažiště – kostel Sv. Mikuláše, každý čtvrtek 15 min před bohoslužbami

Dub – kostel Rozeslání dvanácti apoštolů, každou sobotu 15 min před bohoslužbami

Předslavice – kostel Sv. Václava a Záblatí – kostel Umučení sv. Jana Křtitele, každou neděli 15 min. po bohoslužbě

Vlachovo Březí – kostel Zvěstování Páně, každou neděli v 18:00 hod.