Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 29. 5. 2017 do 4. 6. 2017

Oznámení v týdnu od 29. 5. 2017 do 4. 6. 2017

07:00 –20:00 Eucharistická adorace ve farním kostele Zvěstování Páně – Vlachovo Březí

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, +Josef a Vilemína Narovcovi

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, +Irena

18:00 mše svatá – Lažiště, +Václav Hesa, manželka a dcery

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, +Márie

18:30 fatimský růženec

19:00 vigilní mše svatá ze Slavnosti Seslání Ducha svatého – filiální kostel Ducha svatého Vlachovo Březí, Za farnost

4.6. Slavnost Seslání Ducha svatého – Letnice

08:30 mše svatá – Záblatí

09:30 mše svatá – Lažiště, +František Markovec, syn a rodiče

11:00 poutní mše svatá ve filiálním kostele Ducha svatého Vlachovo Březí, Za farnost

V sobotu 3. května 2017 večerní mše svatá v Dubu nebude. Srdečně Vás zvu na vigilní mši svatou ze Slavnosti Seslání Ducha svatého do filiálního kostela Ducha svatého Vlachovo Březí v 19:00 hod.

V neděli 4. května 2017 ranní bohoslužba slova v Předslavicích nebude. Srdečně Vás zvu na poutní mši svatou ze Slavnosti Seslání Ducha svatého do filiálního kostela Ducha svatého Vlachovo Březí v 11:00 hod.

Příští neděli se uskuteční sbírka na potřeby diecéze.