Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 5. 6. 2017 do 11. 6. 2017

Oznámení v týdnu od 5. 6. 2017 do 11. 6. 2017

18:00 votivní mše svatá z Ducha svatého – filiální kostel Ducha svatého Vlachovo Březí

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za pomoc Boží pro Josefa

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, +Viktor

18:00 mše svatá – Lažiště, +Josef Lenc a celý rod

21:30 mše svatá – Vlachovo Březí, Za obyvatelé města Vlachovo Březí

18:00 mše svatá s nedělní platností – Dub

11.6. Slavnost Nejsvětější Trojice

08:00 mše svatá – Předslavice

09:30 potní mše svatá – Lažiště, Za farnost

11:00 mše svatá – Vlachovo Březí, +Alžběta a Josef

Po slavnosti Seslání Ducha svatého začíná liturgické mezidobí.

V neděli 11. června 2017 se uskuteční koncert v 17:00 hod. v kostele sv. Mikuláše v Lažišti.

„Duch svatý je Bohem působícím v nás“ (Papež František)