Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 3. 7. 2017 do 9. 7. 2017

Oznámení v týdnu od 3. 7. 2017 do 9. 7. 2017

07:00 – 17:00 Eucharistická adorace v kostele – Vlachovo Březí

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Ondřej Kompan

5.7. Středa – Slavnost sv. Cyrila a Metoděje, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy

08:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Marie Trublová

09:30 mše svatá – Lažiště, + Metoděj Šísl jeho rodiče, sourozence, syn Václav

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Matěj a Rozálie

18:00 mše svatá s nedělní platností – Dub, + Ondřej Šmihel

19:30 mše svatá s nedělní platností – Vlachovo Březí, Za zdraví a Boží pomoc pro Františka

9.7. Čtrnáctá neděle v mezidobí

08:00 mše svatá – Předslavice, + Ján