Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 26. 2. 2018 do 4. 3. 2018

17:00 mše svatá  – Dub, + Petr

18:30 mše svatá  – Vlachovo Březí, Za Boží pomoc pro Janu

4.3. Třetí neděle postní

08:00 mše svatá – Předslavice, + Marie a Vojtěch Řezníkovi, syn Vojtěch a Jaroslav

09:30 mše svatá – Lažiště, + z rod. Křížů a celý rod

11:00 bohoslužba slova – Záblatí

V úterý 27. února 2018 bude v naší farnosti Vlachovo Březí setkání kněží našeho vikariátu.

Ve středu a v sobotu ráno budou mše svaté ve Vlachově Březí sloužené na faře. V úterý, pátek, so-botu večer a neděli budou mše svaté sloužené v kostele. Děkuji za pochopení.

Pobožnosti Křížové cesty budou během postního období probíhat půl hodiny před mši svatou následovně:

Čtvrtek – ve farním kostele Sv. Mikuláše v Lažišti

Pátek – ve farním kostele Zvěstování Páně ve Vlachově Březí

Sobota – ve farním kostele Rozeslání dvanácti apoštolů v Dubu

Neděle – ve farním kostele Sv. Václava v Předslavicích  – ve farním kostele Umučení sv. Jana Křtitele v Záblatí

V neděli 4. 3. 2018 ve Vlachově Březí vás srdečně zvu na farní kávu v 15:00 hod.