Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 5. 3. 2018 do 11. 3. 2018

11.3. Čtvrtá neděle postní

08:00 bohoslužba slova – Předslavice

08:30 mše svatá – Záblatí, Za Boží pomoc pro rodiny

09:30 mše svatá – Lažiště, + František a Albína Šísl, syn František, + z rod.

Dnes 4. 3. 2018 ve Vlachově Březí vás srdečně zvu na farní kávu v 15:00 hod.

V úterý, středu a v sobotu ráno budou mše svaté ve Vlachově Březí sloužené na faře. V pátek, sobotu večer a neděli budou mše svaté sloužené v kostele. Děkuji za pochopení.

Pobožnosti Křížové cesty budou během postního období probíhat půl hodiny před mši svatou následovně:

Čtvrtek – ve farním kostele Sv. Mikuláše v Lažišti

Pátek – ve farním kostele Zvěstování Páně ve Vlachově Březí

Sobota – ve farním kostele Rozeslání dvanácti apoštolů v Dubu

Neděle – ve farním kostele Sv. Václava v Předslavicích  – ve farním kostele Umučení sv. Jana Křtitele v Záblatí

Z pátku 9. 3. 2018 od 18:00h. na sobotu 10. 3. 2018 do 18:00h. bude probíhat na faře ve Vlachově Březí Eucharistická adorace: „24 hodin pro Pána“ Podle výzvy papeže Františka – „za obracení hříšníků.“ Závazně se můžete zapsat na rozpisu v kostele, nebo na faře.