Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 11. 2. 2019 do 17. 2. 2019

Oznámení v týdnu od 11. 2. 2019 do 17. 2. 2019

17:00 mše svatá – Vlachovo Březí – na faře, Poděkovaní za Boží pomoc od zlého

16:00 mše svatá – Lažiště, Za zdraví a Boží pomoc a potřebné milostí pro Annu, Marii a Annu

10:30 pohřeb – Lažistě, Milan Boška

17:00 mše svatá – Vlachovo Březí – na faře, + Ivana, Štěpán, Viktor, Štěpán

18:30 mše svatá s nedělní platností – Vlachovo Březí, + Jaroslava a Jan Bělohlávkovi

17.2. Šestá neděle v mezidobí

09:30 mše svatá – Lažiště, Za farnost

V úterý, středa a pátek budou mše svaté ve Vlachovo Březí sloužené na faře. V sobotu večer a neděli budou sloužené v kostele. Děkuji za pochopení.