Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 25. 2. 2019 do 3. 3. 2019

17:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Jarmila Dubeňová

17:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Marie Pubalová

09:00 fatimské večeřadlo se mši svatou – Vlachovo Březí

18:30 mše svatá s nedělní platností – Vlachovo Březí, Za členy živého růžence a jejich rodiny

3.3. Osmá neděle v mezidobí

08:30 mše svatá -Záblatí

09:30 mše svatá – Lažiště, + Anna Kolářová, její manžel, rodiče a sourozence

V úterý 26. února 2019 bude ve farnosti Lažiště setkání kněží našeho vikariátu.