Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 11. 3. 2019 do 17. 3. 2019

Oznámení v týdnu od 11. 3. 2019 do 17. 3. 2019

17:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Jaroslav a Marie Koderovy, rodiče, sourozence, dětí, vnoučata a celý rod

13.3. středa

17:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Jana Turková, + Ladislav a Marie Matouškovi

16:00 mše svatá – Lažiště, + Jan a Karla Markovců, syn Ladislav

17:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za Boží pomoc pro Josefa

18:30 mše svatá s nedělní platností – Vlachovo Březí

17.3. Druhá neděle postní

09:30 mše svatá – Lažiště, + Viktoria Kovářová, její manžel, celý rod Kovářů

Pobožnosti Křížové cesty budou během postního období probíhat ve farním kostele Zvěstování Páně ve Vlachovo Březí každý pátek půl hodiny před mši svatou.