Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 1. 4. 2019 do 7. 4. 2019

18:00 mše svatá – Lažiště, + Františka

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + z rodiny Peroutků a Helerů

19:00 Fatimský růženec – Vlachovo Březí

19:30 mše svatá s nedělní platností – Vlachovo Březí, za členy růžencového bratrstva a jejich rodiny

7.4. Pátá neděle postní

08:30 mše svatá – Záblatí, + Štěpán a Gizela

09:30 mše svatá – Lažiště, + z rodiny Hodinů, Turků, Pelešků a duše v očistci

Pobožnosti Křížové cesty budou během postního období probíhat ve farním kostele Zvěstování Páně ve Vlachovo Březí každý pátek půl hodiny před mši svatou.