Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 22. 4. 2019 do 28. 4. 2019

27.4. Sobota v oktávu velikonoční

18:00 bohoslužba slova, Dub

19:30 bohoslužba slova, Vlachovo Březí

28.4. Druhá neděle velikonoční (Božího milosrdenství)

08:00 mše svatá – Předslavice, + Marie a Eduard Sedláček, syn Eduard a Jaroslava, oba zeťové

09:30 mše svatá – Lažiště, + Jan Pěsta a celý rod

11:00 bohoslužba slova – Záblatí

V Neděli Božího Milosrdenství muže získat plnomocné odpustky ten, kdo si zbožně uctí vystavený obraz Božího milosrdenství a pomodlí se Otče náš a Vyznání víry a přidá k tomu zbožné zvolání, např. Milosrdný Ježíši, důvěřuji Ti! Odpustky je možné získat za obvyklých podmínek: svátost smíření, svaté přijímání a modlitba na úmysl svatého Otce.