Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 29. 4. 2019 do 5. 5. 2019

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Jaroslav Růžička, rodiče a sourozence

1.5. středa

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za zdraví a Boží pomoc pro Annu

18:00 mše svatá – Lažiště, + rodiče Hodinů a Marešů a Boží pomoc pro celou rodinu

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + František, Marie, Josef

9:00 Fatimské večeřadlo se mši svatou, Vlachovo Březí

19:30 mše svatá s nedělní platností, Vlachovo Březí, za členy živého růžence a jejich rodiny

5.5. Třetí neděle velikonoční

08:30 mše svatá – Záblatí, + Margita Janurová

09:30 mše svatá – Lažiště, Vladimír a Jaroslava Junkovi a celý rod

Májové pobožnosti v měsíci květnu budou probíhat následovně:

Lažiště – kostel Sv. Mikuláše, každý čtvrtek 15 min před bohoslužbami

Dub – kostel Rozeslání dvanácti apoštolů, v sobotu 15 min před bohoslužbami

Vlachovo Březí – kostel Zvěstování Páně, každou neděli v 18:00 hod.

Předslavice – kostel Sv. Václava a Záblatí – kostel Umučení sv. Jana Křtitele, v neděli po bohoslužbách