Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 13. 5. 2019 do 19. 5. 2019

19:30 mše svatá s nedělní platností, Vlachovo Březí

12.5. Čtvrtá neděle velikonoční

09:30 mše svatá – Lažiště, + z rod. Turků a Galgaňaků, vnuka Rudíka

Májové pobožnosti v měsíci květnu budou probíhat následovně:

Lažiště – kostel Sv. Mikuláše, každý čtvrtek 15 min před bohoslužbami

Dub – kostel Rozeslání dvanácti apoštolů, v sobotu 15 min před bohoslužbami

Vlachovo Březí – kostel Zvěstování Páně, každou neděli v 18:00 hod.

Předslavice – kostel Sv. Václava a Záblatí – kostel Umučení sv. Jana Křtitele, v neděli po bohoslužbách