Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 20. 5. 2019 do 26. 5. 2019

18:00 mše svatá – Lažiště, + Herbert Somr, manželka, dcera

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za obyvatele města Vlachovo Březí

18:00 bohoslužba slova, Dub

19:30 mše svatá s nedělní platností, Vlachovo Březí, + Bohumil Selner a Marie Selner

25.5. Pátá neděle velikonoční

08:00 mše svatá – Předslavice

09:30 mše svatá – Lažiště, + Anna a František Peckovi, sourozence, rodiče s obojí strany, celý rod Vavrů a Pecků

Májové pobožnosti v měsíci květnu budou probíhat následovně:

Lažiště – kostel Sv. Mikuláše, každý čtvrtek 15 min před bohoslužbami

Dub – kostel Rozeslání dvanácti apoštolů, v sobotu 15 min před bohoslužbami

Vlachovo Březí – kostel Zvěstování Páně, každou neděli v 18:00 hod.

Předslavice – kostel Sv. Václava a Záblatí – kostel Umučení sv. Jana Křtitele, v neděli po bohoslužbách

V neděli 26. května 2019 bude probíhat sbírka „Pomoc při obnově domovů obyvatel Středního a Blízkého východu“