Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 3. 6. 2019 do 9. 6. 2019

18:00 mše svatá – Lažiště, + Marie Machovcová, rodiče, rod. Kabeliků

10:00 pohřeb se mši svatou – Vlachovo Březí, + Helena Podlešáková

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za Boží pomoc pro Janku

19:30 Vigilní mše svatá se Slavnosti Seslání Ducha svatého – farní kostel Zvěstování Páně Vlachovo Březí

9.6. Slavnost Seslání Ducha svatého

09:00 mše svatá – Lažiště, Za farnost

11:00 poutní mše svatá – farní kostel Zvěstování Páně Vlachovo Březí, Za farnost

V sobotu 8. června 2019 večerní mše svatá v Dubu nebude. Srdečně Vás zvu na vigilní poutní mši svatou zo Slavnosti Seslání Ducha svatého do farního kostela Zvěstování Páně ve Vlachovo Březí v 19:00 hod.

V neděli 9. června 2019 bohoslužba slova v Záblatí a bohoslužba slova v Předslavicích nebude. Srdečně Vás zvu na poutní mši svatou ze Slavnosti Seslání Ducha svatého do farního kostela Zvěstování Páně ve Vlachovo Březí v 11:00 hod.