Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 1. 7. 2019 do 7. 7. 2019

Oznámení v týdnu od 1. 7. 2019 do 7. 7. 2019

Zpovídá se… Půl hodiny před každou mší svatou. Možnost zpovědi před nedělními bohoslužbami ponechte, prosím, pro ty, kteří se skutečně během týdne do kostela nemohou dostavit. Mějte také na zřeteli, že někdy se může stát, že z časových důvodů není možná zpověď před nedělními mšemi svatými. .[modra]

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za živý členy růžencového společenství

3.7. středa

13:00 pohřeb se mši svatou – Předslavice, + Miroslav Peleška

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Rostislav Kadlec

18:00 mše svatá – Lažiště, + Václav Liňha, rodiče, bratr

5.7. Pátek – Slavnost sv. Cyrila, mnicha, a Metoděje, biskupa, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy

10:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za Boží pomoc pro Josefa

09:00 Fatimské večeřadlo se mši svatou

19:30 mše svatá s nedělní platnosti – Vlachovo Březí, za členy živého růžence a její rodiny

7.7. Čtrnáctá neděle v mezidobí

09:30 mše svatá – Lažiště, Za Josefa Lence, rodiče a celý rod.