Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 29. 7. 2019 do 4. 8. 2019

Oznámení v týdnu od 29. 7. 2019 do 4. 8. 2019

Zpovídá se… Půl hodiny před každou mší svatou. Možnost zpovědi před nedělními bohoslužbami ponechte, prosím, pro ty, kteří se skutečně během týdne do kostela nemohou dostavit. Mějte také na zřeteli, že někdy se může stát, že z časových důvodů není možná zpověď před nedělními mšemi svatými. .[modra]

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za uzdravení a Boží pomoc pro Jana

31.7. středa

14:00 pohřeb – Lažiště, + Jaroslav Petřík

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za pomoc Boží pro rodinu Františka a Štěpánky

10:00 – 17:45 Eucharistická adorace v kostele – Vlachovo Březí

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za pomoc Boží pro Annu a její rodinu

09:00 Fatimské večeřadlo se mši svatou – Vlachovo Březí

19:30 mše svatá s nedělní platnosti – Vlachovo Březí, za členy živého růžence a jejich rodiny

4.8. Osmnáctá neděle v mezidobí

09:30 mše svatá – Lažiště, + Jan Jiroušek a obojí rodiče