Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 5. 8. 2019 do 11. 8. 2019

Oznámení v týdnu od 5. 8. 2019 do 11. 8. 2019

Zpovídá se… Půl hodiny před každou mší svatou. Možnost zpovědi před nedělními bohoslužbami ponechte, prosím, pro ty, kteří se skutečně během týdne do kostela nemohou dostavit. Mějte také na zřeteli, že někdy se může stát, že z časových důvodů není možná zpověď před nedělními mšemi svatými. .[modra]

11:00 pohřeb se mši svatou – Vlachovo Březí, + Josef Furbach

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + z rodiny Drabantovej

7.8. středa

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Marcela a Marie

18:00 mše svatá – Lažiště, + Anna Pavelková, manžel, sourozence a rodinu s obou stran

10:00 – 17:45 Eucharistická adorace v kostele – Vlachovo Březí

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za Boží pomoc pro Veroniku s rodinou

18:00 bohoslužba slova – Dub

19:30 mše svatá s nedělní platnosti – Vlachovo Březí, + Anna Bartáková a Marie Rafáčová, jejich rod.

11.8. Devatenáctá neděle v mezidobí

08:00 bohoslužba slova – Předslavice