Titulní stranka Farní ohlášky Oznámení v týdnu od 19. 10. 2020 do 3. 11. 2020

Oznámení v týdnu od 19. 10. 2020 do 3. 11. 2020

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle v mezidobí

09:30 – 10:50 Vlachovo Březí – prostor pro sv. přijímaní

10:30 mše svatá bez účasti veřejnosti – Vlachovo Březí, Za farnost, vysílaná živě https://www.fa­cebook.com/…ncik/v­ideos/

Způsob přijímání eucharistie v době epidemie – Podávání Eucharistie na ruku: http://www.farnost-vlachovo-brezi.cz/cs/ak­tuality/

Drazí bratři a sestry!

současná pandemická opatření znamenají, že je možné, aby na veřejné bohoslužbě byl pouze celebrant + max. 1 osoba. Jde o dočasné, avšak maximální omezení kontaktů mezi lidmi. Pohřby a svatby mají dovolený počet účastníků 10.

Proto nedělní mše svatá budě bez veřejnosti vysílaná živě v 10:30 hodin: https://www.fa­cebook.com/…ncik/v­ideos/

Každý den bude otevřen hlavní vchod kostela pro soukromou modlitbu. Ve 20 hodin večer se rozezvučí zvony a sjednotíme se v modlitbě posvátného růžence. Bůh nám nabízí čas intenzivní duchovní obnovy. Svatý papež Jan Pavel II. často opakoval „Nebojte se!“. Jeho hluboké svědectví víry může pro nás být v této době příkladem. Pán je stále s námi a nikdy nás neopustí. Jeho milost je silnější než pandemie.

Jak dlouho bude situace trvat, nevíme. Zatímní omezení zahrnuje i slavnost Všech svatých a památku věrných zemřelých. Je tedy jasné, že společné dušičkové pobožnosti se konat nebudou. Návštěvy hřbitovů však zakázány nejsou, ba můžeme na ně vztáhnout dovolené návštěvy parků a přírody. Je však třeba i tady dodržet maximální počet lidí na společné vycházce: dva – kromě rodiny.

Myslím na vás v modlitbách a žehnám vám. o. Šimon

Další ohlášky

RSS | mapa stránekna začátek stránky