Titulní stranka Farní ohlášky

18:00 mše svatá – Lažiště, + Růžena Liňhová, manžel, dcera Maruška

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + František a Jarolím

18:00 poutní mše svatá – Dub, Za farnost

19:30 mše svatá s nedělní platností – Vlachovo Březí, Za Boží pomoc pro rodinu Dominika

22.7. Šestnáctá neděle v mezidobí

08:00 mše svatá – Předslavice, + Eduarda Sedláčka a manželku a Eduarda a Jaroslavu Sedláček

09:30 mše svatá – Lažiště, + z rod. Pušů, Hodinů a celý rod

11:00 bohoslužba slova – Záblatí