Titulní stranka Farní ohlášky

Farní ohlášky

Oznámení v týdnu od 18. 2. 2019 do 24. 2. 2019

13:00 pohřeb se mši svatou – Lažiště, + Jan Pavelka

17:00 mše svatá – Vlachovo Březí – na faře, Za Boží pomoc pro Jakuba a jeho rodinu

17:00 mše svatá – Vlachovo Březí – na faře, Za zdraví a Boží pomoc pro Marka

10:30 pohřeb se mši svatou – Lažiště, + Jan Kůs

17:00 mše svatá – Vlachovo Březí – na faře, Za Františka a Marii

17:00 bohoslužba slova – Dub

18:30 mše svatá s nedělní platností – Vlachovo Březí

24.2. Sedmá neděle v mezidobí

08:00 mše svatá – Předslavice

09:30 mše svatá – Lažiště, Za farnost

11:00 bohoslužba slova – Záblatí

V úterý, středa a pátek budou mše svaté ve Vlachovo Březí sloužené na faře. V sobotu večer a neděli budou sloužené v kostele. Děkuji za pochopení.

V neděli 24. února 2019 bude probíhat sbírka „Svatopetrský ha­léř“