Titulní stranka Farní ohlášky

Farní ohlášky

Oznámení v týdnu od 24. 6. 2019 do 30. 6. 2019

Zpovídá se… Půl hodiny před každou mší svatou. Možnost zpovědi před nedělními bohoslužbami ponechte, prosím, pro ty, kteří se skutečně během týdne do kostela nemohou dostavit. Mějte také na zřeteli, že někdy se může stát, že z časových důvodů není možná zpověď před nedělními mšemi svatými. .[modra]

24.6. Pondělí – Slavnost Narození sv. Jana Křtitele

26.6. středa

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, + Ladislav a Marie Matouškovi, + Jana Turková

18:00 mše svatá – Lažiště, + Josef a Anna Zahradník, jejich rodiče, + Jan Vašura

28.6. Pátek – Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova

Od 10:00 do 17:50 Eucharistická adorace – Vlachovo Březí

18:00 mše svatá – Vlachovo Březí, Za Boží pomoc pro Marii s rod.

19:30 mše svatá s nedělní platnosti – Vlachovo Březí, + Josef a Vilma Narovcovi

30.6. Třináctá neděle v mezidobí – Slavnost Petra a Pavla apoštolů